ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

اخبار

اولویت ما توسعه حمل و نقل عمومی در شهر است
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار2

اولویت ما توسعه حمل و نقل عمومی در شهر است

شهردار زنجان تاکید کرد: کار کردن در شرایط اقتصادی فعلی بسیار سخت است اما این وضعیت نباید مانع کار و خدمت‌رسانی به شهروندان شود.

مسیح‌اله معصومی  در مراسم رونمایی از اولین اتوبوس ویژه معلولان، گردشگری و ۱۵ اتوبوس بازسازی شده و نیز اولین جایگاه سوخت گازوئیل شهری، با بیان اینکه ترافیک یکی از ضروری‌ترین تخصص‌ها و یکی از ارکان مهم در شهرهای بزرگ است، گفت: به همین‌خاطر حوزه ترافیک را در شهرداری مستقل کرده‌ایم؛ چراکه در شهرهای در حال توسعه، توجه به ترافیک حائز اهمیت است‌ و به این موضوع تاکید داریم که در این بخش باید خدمات به نحو مطلوب به شهروندان ارائه شود.

وی تصریح‌ کرد: ترافیک موضوع تخصصی و عمومی است و باید با این دیدگاه به این موضوع توجه داشت و همه به نوعی با این موضوع درگیر هستند و هر تضمینی در این حوزه اثرش را در شهر می‌گذارد.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه سیاست ما در شهرداری، ریسک‌پذیری برای تغییر دیدگاه به مقوله ترافیک در شهر است، گفت: ما مخالف نگاه حاکمیت خودرو بر حاکمیت انسان در موضوع ترافیک شهری است.

وی با بیان اینکه نمونه نگاه انسان‌محوری ما افتتاح طرح پیاده‌راه بود، افزود: اولویت ما توسعه حمل و نقل عمومی در شهر است تا هسته مرکزی شهر وضعیت ترافیک بهتری داشته باشد.

معصومی با تاکید بر اینکه حمل و نقل شخصی در مرکز شهر باید محدود شود و محورهای شخصی تنگ‌تر شده و بیشتر فضا به تردد اتوبوس و تاکسی اختصاص یابد، گفت: البته در جاهایی که لازم است، برای سهولت تردد خودروی شخصی نیز باید برنامه داشته باشیم.

وی ادامه داد: با یک نسخه نمی‌شود در همه شهر مدیریت کرد، بلکه باید با توجه به همه ابعاد مدیریت کنیم و معتقدیم با سیستم قبلی نمی‌توان بر عملکرد نظارت کرد، بلکه باید به سمت شهر الکترونیک پیش رویم.


شهروند گرامی، شهر خوب یافتنی نیست! ساختنی است.

معاونت امور زيربنايي و حمل و نقل شهرداری دقت نظر شما و نظارت تک تک شهروندان بر عملیات عمرانی شهری را نیاز دارد.

  • ما را با تلفن، ایمیل یا فاکس از تخلفات عمرانی مطلع کنید. 33560058-024

Omrani@zanjan.ir

شهرمان را خواهیم ساخت...

مطلب قبلی تعامل بین اعضای شورا و شهرداری موجب پیشرفت و توسعه است
مطلب بعدی شهردار زنجان در آیین بهره برداری از پارک گلسار گلشهر:
Print
146 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فایل ها برای دانلود

  • 4_22(.jpg, 125/48 KB) - 4 download(s)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان